náš tým

Bc. Romana Vochtová

ředitelka

Jmenuji se Romana. Prý jsem empatická, starostlivá a srdečná…tak mamka rozhodla, že ze mě bude zdravotní sestřička. Po VŠ jsem několik let pracovala ve Fakultní nemocnici Olomouc, která mi dala životní nadhled. Teď už mám 3 úžasné děti a práci, kde díky dětem zažívám každodenní malé zázraky.

Helena Urbášková

pečující osoba

Jmenuji se Helena a je mi 22 let. Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu v Olomouci. Při studiu na VOŠ jsem otěhotněla a tak odešla na mateřskou dovolenou s dcerou Ellen, které jsou nyní 2 roky. Mým snem bylo pracovat s dětmi jako zdravotní sestra nebo jako teta v jeslích. A to se mi naštěstí splnilo v Naší školce, kde mě má práce neskutečně baví a naplňuje.

Karolína Šárníková

pedagog

Jmenuji se Karol a jsem z Olomouce. Mám vystudovanou Střední pedagogickou školu v Přerově, obor Předškolní a mimoškolní pedagogika. Vždy jsem chtěla pracovat s dětmi a předat jim ze sebe to nejlepší a jsem moc ráda, že tu možnost mám právě v Naší školce. Dětem se zde věnujeme s radostí, ochotou, klidem a individuálním přístupem. Učíme i je, i samy sebe. Jsme skvělý tým a já jsem opravdu ráda, že můžu být jeho součástí a pracovat se skvělými dětmi, které tu máme.

Mgr. Pavla Poláková

pedagog

Jmenuji se Pavla a už několik let pracuji s dětmi předškolního věku nejen na školních praxích, letních táborech, ale také v rámci částečných úvazků v mateřských školách, které jsem měla při studiu speciální pedagogiky. Právě tady jsem se naučila brát každé dítě jako originál a přistupovat ke každému dle jeho individuálních potřeb. Na individuální potřeby a možnosti každého dítka dbám i v Naší školce, protože chci, aby si všechny děti odnesly na tato léta krásné vzpomínky, co nejvíc vědomostí a především praktických dovedností, které je budou v jejich životě posouvat kupředu.

Iveta Miklíková

pomocný pracovník

Jmenuji se Iveta, ale pro děti jsem prostě jen Babi. Babi na plný úvazek jsem i v reálném životě. Mám dvě vnoučátka, které jsou mojí radostí. V Naší Školce se starám hlavně o to, aby měly děti plná bříška, aby jim nic nechybělo, ale když je potřeba pofoukám bolístku, pohladím, přečtu pohádku. Prostě to, co má správná babi umět…

Mgr. Jitka Pěchová

hlavní pedagog

Jmenuji se Jitka, vystudovala jsem učitelství pro 2. a 3. stupeň a pro předškolní výchovu, velkou část své profesní kariéry jsem pracovala s dospívajícími, práce mě velice bavila, ale postupně jsme si uvědomovala, že mám malý prostor k prosazování změn a nových alternativních směrů, kreativitě a svobodě myšlení. Začala jsem pracovat v soukromé školce s prvky Montessori pedagogiky, v níž jsem našla po období poznávání, hledání, vyhodnocování zkušeností základní odpověď na to , jakým způsobem se chci podílet na výchově a vzdělávání dítěte: nechci vytvářet z dítěte svou kopii, chci mu pomáhat v jeho cestě za samostatností, za radostí z objevování jedinečnosti i celistvosti světa i z objevování sebe samého, chci mu pomoci naučit se rozhodovat se a přijmout zodpovědnost za své rozhodnutí, znám hodnotu klidného přátelského prostředí…Dítě je pro mě jedinečná a inspirativní bytost.

Bc. Kristýna Zahatlanová

pedagog

Jmenuji se Kristýna a je mi 22 let. Třetím rokem studuji předškolní pedagogiku a pedagogiku pro 1. stupeň. Nepocházím z krásné Olomouce, ale z Karviné, kde jsem pracovala ve školce s nejmenšími dětmi. Rok jsem pracovala v Olomouci v optice, ale práce s dětmi mi chyběla, a tak jsem moc ráda, že mohu pracovat v Naší školce.

Marcela Syřenová

pomocný pracovník

Jmenuji se Marcela. Celý život pomáhám lidem – buď těm malým v jesličkách nebo těm starším v domovech pro seniory. Mám 6 vnoučat … vlastně už jich je díky Naší školce víc ?

Mgr. Nikola Filipiecová

pedagog

Jmenuji se Niki a pyšním se magisterským titulem ze speciální pedagogiky. V Olomouci žiji se svým mužem, dcerou Aničkou a pejskem Dastym. Mým snem je předat dětem ze sebe tolik, aby vzpomínka na mě byla vždy jen úsměvná. Jsem velmi ráda, že mohu být součástí úžasné mise Naší školky, která pomáhá dělat věci jinak, s láskou a respektem s ohledem na jinakost každého dítěte.

Mgr. Petra Alexová

pedagog

Jmenuji se Petra a jsem vystudovanou tlumočnicí a překladatelkou, ale hned po studiích jsem zjistila, že víc než k tlumočnickému pultíku mě to táhne k dětem. Již během studií jsem pracovala jako lektorka anglického jazyka a po absolvování vysoké školy jsem několik let působila v soukromé školce jako teta na plný úvazek a učitelka angličtiny. Své kurzy jsem vždy vedla hravou zážitkovou formou s důrazem a praktické využití nabytých znalostí v životě. Miluji dětskou spontánnost, čistou zvídavost a hravost. Díky tomu je pro mě Naše Školka místem, kam každé ráno chodím s úsměvem a těším se, co se od našich dětí naučím nového.

Lucie Šlegrová

pedagog

Jmenuji se Lucie Šlegrová, je mi 23 let a dodělávám magisterské studium na Fakultě tělesné kultury v oboru Aplikované pohybové aktivity- poradenství ve speciální pedagogice. Před vysokou školou jsem studovala gymnázium v anglickém jazyce. Již několik let vedu tréninky a sportovní kroužky dětí. Pohyb je nedílnou součástí mého života a věřím, že i pohybem se dá učit. Dětem se snažím předávat zkušenosti/ znalosti hravou a hlavně zábavnou formou. Jsem nadšená filozofií Naší školky a velmi se těším na práci s dětmi, o které jsem vždy snila.